У Новотроїцькому районі попрощалися із воїном АТО

Дата створення матеріалу: 04-07-2017

04 липня 2017 року жителі села Новомиколаївка Новотроїцького району провели в останню путь 24-річного земляка, учасника АТО загиблого під Пєсками Володимира Сініцина.

Попрощатися з ним прийшла численна кількість земляків. Рідні, близькі, знайомі та просто пересічні громадяни прийшли, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її громадян.

Під час траурного мітингу голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, заступник директора Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Павло Гавриш, заступник Херсонського обласного комісара Олександр Рибіцький, зазначили, що сьогодні вся районна громада проводжає в останню путь Героя, який з честю і гідністю виконав свій обов’язок, захищаючи нас і мирне українське небо, виконав його до кінця, не порушивши жодної літери Військової присяги та висловили глибоке співчуття рідним і близьким у зв’язку з тяжкою втратою.

Після панахиди бойові побратими та земляки загиблого вшанували пам’ять Володимира залпами військового салюту та виконанням Державного Гімну України.


Корисні посилання

Рiк англ мови