Свято тих, хто збагачує українську національну культуру

Дата створення матеріалу: 09-11-2017

У нашому районі вже стало гарною традицією вшановувати тих, хто своєю творчістю, любов’ю до обраної професії запалює та зігріває серця інших.

І саме тому, 9 листопада 2017 року, з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в районному центрі культури та дозвілля  привітання приймали ті,  хто створює святковий настрій всім: від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері  у світ прекрасного, виховуює  духовність, культуру і любов до своєї землі.

Почесні гості свята, голова районної державної адміністрації Наталя Солтановська  та голова районної ради  Юрій Коцегубов висловили  подяку всім культпрацівникам за їх  таку необхідну роботу по відродженню та розвитку української народної творчості , побажали всіляких життєвих гараздів та вручили Почесні грамоти.

Зі святом   працівників культури також вітали  в.о. начальника відділу культури та туризму Новотроїцької райдержадміністрації Ольга Цвільовська, голова профспілкового комітету працівників культури  Жана Безродная.


Корисні посилання

Рiк англ мови