Фотомистецтво: розкриття нових талантів

Дата створення матеріалу: 10-11-2017

У рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» педагогами Будинку дитячої творчості проведено районний етап Всеукраїнського конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Його мета – пошук нових талановитих фотоаматорів  серед дітей та учнівської молоді. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях та у 10 номінаціях. На конкурс надійшло 53 фотороботи учнів з 19 навчальних закладів, які оцінювали за критеріями: правильність заповнення кадру, задум автора, емоційно -  образне сприйняття, технічна майстерність.

Журі визначило кращі з кращих робіт та надало їм відзнаку Гран – прі. Так, у номінації «Пейзаж» - Терьохіна Євгенія (Сиваська школа №1), в номінації «Жанрове фото» - гімназистка Комлєва Аліса, а учениця Сергіївської школи Андрющенко Вікторія перемогла в номінації «Фото з застосуванням програми АdobePhotoshop», Грицькова Аліна (Олександрівська школа)  - «Портрет» та «Флора і фауна», гуртківець БДЮТ Шевченко Микита – «Макрофотографія» та «Позажанрове фото».

Захоплення та радість викликала виставка фоторобіт у юних глядачів, які вибрали фотосвітлини 5 переможців в номінації «Приз глядацьких симпатій»: Жебулда Дар’я (Громівська школа), Зубенко Тетяна ( Новопокровська школа), Комлєва Аліса (вихованка гуртка «Фортуна» БДЮТ Марищак Катерина, (Сиваська школа №2) та Поліщук Микола (Чкалівська школа).

47 робіт, які  стали переможцями районного етапу відправлено на обласний етап конкурсу.


Корисні посилання

Рiк англ мови