Новотроїцька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Генерального плану та плану зонування території смт Новотроїцьке.

Дата створення матеріалу: 13-11-2017

13 листопада 2017 року відбулася презентація проекту містобудівної документації, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, голова райради Юрій Коцегубов, депутати селищної ради та представники громадськості. Метою цього заходу є обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території райцентру.

Під час презентації землеупорядник селищної ради Анатолій Гамаюнов ознайомив присутніх з проектом плану. Зокрема він зазначив, що територія, яка входитиме в межі Генплану, на розрахунковий період 2017-2037 роки, збільшиться на 175,02 га і складатиме 1213, 52 га та відповів на запитання присутніх. У свою чергу голова Новотроїцької селищної ради Наталя Пінчук закликала жителів райцентру взяти активну участь у внесенні пропозицій та зауважень, які будуть враховані під час розробки Генплану та зазначила, що термін їх подачі закінчується 09 грудня поточного року.


Корисні посилання

Рiк англ мови