У районі відзначили День місцевого самоврядування

Дата створення матеріалу: 06-12-2017

06 грудня 2017 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради Юрій Коцегубов, який зазначив, що свято місцевого самоврядування можна вважати всенародним, адже причетність до нього мають всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Встановлення Дня місцевого самоврядування засвідчило ту високу роль, яку виконують органи публічної влади в житті не тільки окремо взятої територіальної громади, але й району, області і всієї держави, зазначила голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська.

На завершення виступів керівники району подякували присутнім за плідну співпрацю. Висловили переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування і в подальшому буде спрямована на ефективне роз’яснення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня людей. Також вони побажали всім присутнім міцного здоров’я, добробуту й злагоди, нових успіхів у справі служіння громаді і народу України.

З нагоди професійного свята всіх присутніх привітала Новотроїцький селищний голова Наталя Пінчук від щирого серця побажала міцного здоров’я, миру добробуту й злагоди в родинах.

Також, під час заходу грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад був найвагомішим.

Урочистості супроводжувались запальними піснями та танцями, які підготували творчі колективи  художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.


Корисні посилання

Рiк англ мови