Привітання голови районної державної адміністрації Наталії Солтановської з Днем місцевого самоврядування

Дата створення матеріалу: 07-12-2017

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування 

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо громади, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


Корисні посилання

Рiк англ мови