Розглянули основні питання життєдіяльності району

Дата створення матеріалу: 09-01-2018

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Клименко відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час заходу керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Так, головний лікар центральної районної лікарні Наталія Ракша повідомила присутнім, що вже повністю обладнано соляну кімнату, встановлено та підготовлено до роботи новий рентгенівський апарат.

Начальник управління держпродспоживслужби в Новотроїцькому районі Володимир Дячук поінформував про стан справ щодо ситуації з африканської чуми свиней у агрофірмі "Мир". Зокрема, він зазначив, що на цей час випадків розповсюдження захворювання не виявлено, проте, у зазначеному господарстві продовжує діяти ветеринарно-поліцейський карантинний пост.

За результатами обговорення важливих  питань життєдіяльності району першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.  


Корисні посилання

Рiк англ мови