У райдержадміністрації розглянули важливі питання життєдіяльності району та намітили шляхи їх вирішення

Дата створення матеріалу: 12-02-2018

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Солтановської відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій району.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Так, заступник голови райдержадміністрації Анжеліка Балан розповіла про заходи, які відбудуться на цьому тижні, а саме: до Дня Святого Валентина, до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та святкування Масляної.

Головний лікар центральної районної лікарні Наталя Ракша розповіла присутнім про основні правила функціонування кімнати для обігріву при районній лікарні, зауваживши, вона призначена тільки для тимчасового перебування громадян. Це питання вирішено розглянуто на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Радник голови райдержадміністрації Людмила Мороз поінформувала присутніх про переформування райвійськкомату у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Одним з головних завдань ТЦК та СП буде здійснення заходів рекрутингу (вербування) громадян на військову службу за контрактом шляхом їх активного пошуку на підприємствах, під час проведення урочистих масових заходів, відвідування військових частин тощо.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення керівникам.


Корисні посилання

Рiк англ мови