Юних фотонатуралістів Новотроїцького району визнано одними з найкращих в Україні

Дата створення матеріалу: 13-02-2018

Гуртківці Новотроїцької станції юних натуралістів вже чотири роки є учасниками міжнародної науково – освітньої програми «GLOBE» («Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля»).

У 2017 році у рамках проекту Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводив Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2018 Україна». Оскільки GLOBE – це  комплексна програма дослідження навколишнього середовища, діти надсилали матеріали цікавих природних об’єкті своєї місцевості. Всього до Києва надійшло 145 робіт від 53 учасників. Складність участі у даному конкурсі полягає у описах об’єктів природи на англійській мові.

Члени гуртка «Фотонатуралісти» Нотроїцької районної станції юних натуралістів (керівник Тетяна Дудченко) описали та надіслали на конкурс роботу «Усе поєднала таврійська земля: і життя, і красу». За рішенням журі робота була визнана однією з кращих та посіла друге місце в Україні й висвітлена у «Календарі GLOBE 2018 Україна»


Корисні посилання

Рiк англ мови