Нагороду сина отримала мати загиблого воїна

Дата створення матеріалу: 20-02-2018

Указом Президента України від 22 січня 2018 року №12/2018 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку у Збройних силах України нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня нашого земляка, солдата Сініцина Володимира Володимировича.

Цю нагороду 20 лютого 2018 року під час проведення пам’ятного заходу до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні заступник військового комісара Новотроїцького районного військового комісаріату, майор Віктор Осипенко вручив матері загиблого Володимира Сініцина, який з честю та гідністю виконав свій священний обов’язок перед Батьківщиною.

Примітка: Володимир Сініцин народився 31 травня 1993 року в Новомиколаївці. Після закінчення місцевої школи та Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії перед юнаком відкривалася така омріяна сьогодні для багатьох юнаків кар’єра моряка. Але він завжди мріяв служити в армії і 9 січня 2014 року прийшов у Збройні Сили України на військову службу за контрактом.

Він пройшов бойове хрещення в найбільш небезпечний період російської агресії - під час наступу після Іловайського оточення підступним агресором наших добровольчих батальйонів. У найбільш гарячому місці найнебезпечнішого сектору Д – у боях за Савур-могилу. Після цього були палаючі дороги через Амвросіївку, Ольгівку, Степанівку, Маринівку, Григорівку, які захищав воїн.

У бою під Мар’їнкою молодий захисник України отримав поранення та контузію. Після лікування у військовому шпиталі – він знову в АТО, на передовій.

За свої подвиги був відзначений бойовою нагородою від Батьківщини.

01 липня 2017 року під час проведення АТО у с. Пісках Донецької області загинув наш односельчан, 24-річний старший стрілець 34 окремого мотопіхотного батальйону 157 окремої мотопіхотної бригади - Сініцин Володимир Володимирович.


Корисні посилання

Рiк англ мови