Звітували про підсумки роботи за минулий тиждень та намітили плани на наступний

Дата створення матеріалу: 12-03-2018

12 березня 2018 року відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Наталії Солтановській. У заході взяли участь заступники голови та керівники структурних підрозділів. Розпочинаючи нараду, голова районної державної адміністрації розповіла присутнім, що протягом поточного тижня у районі планується проведення наради із сільськими, селищними головами та показ фільму «Кіборги», а 16 березня 2018 року відбудеться сесія обласної ради .

У свою чергу, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Мартинова повідомила присутнім, що всі заклади освіти після карантину та весняних канікул приступили до роботи. Також вона поінформувала, що завершилось проведення обласних олімпіад. Учні загальноосвітніх закладів нашого району зайняли 5 призових місць, в тому числі Жук Валерія, учениця Одрадівської ЗОШ, зайняла перше місце на обласній олімпіаді з географії і буде представляти Херсонську область на олімпіаді в м. Київ.

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олександр Проценко розповів, що за сприятливих погодних умов, на цьому тижні планується розпочати весняно-польові роботи.

Під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.


Корисні посилання

Рiк англ мови