Відбулась чергова апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Дата створення матеріалу: 16-04-2018

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Солтановської, за участю заступників голови та керівника апарату відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Під час апаратної наради було обговорено актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, Наталія Тунік повідомила, що після тривалої підготовки в районі успішно укладено першу декларацію з сімейним лікарем та зазначила, що наразі ведеться робота щодо активізації укладання таких угод в усіх амбулаторіях району.

Начальник відділу економічного, регіонального розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Михайловська прозвітувала про стан пасажирського перевезення в поминальні дні, а начальник відділу культури Ольга Цвільовська розповіла про підготовку до участі у проведенні святкових заходів до відкриття туристичного сезону в с. Республіканець.

Також керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Піщанська доповіла про стан підготовки до проведення чергового засідання колегії районної державної адміністрації та наради із сільськими, селищними головами.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.


Корисні посилання

Рiк англ мови