Новотройчани відмітили 73-ю річницю Перемоги

Дата створення матеріалу: 09-05-2018

09 травня 2018 року на центральній площі смт Новотроїцьке відбувся мітинг та святковий концерт, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участь: учасник бойових дій, фронтовик Іван Коваленко, голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, голова райради Юрій Коцегубов, селищний голова Наталя Пінчук, голова ветеранської організації району  Іван Переводчиков, ветерани війни, представники трудових колективів установ, підприємств, громадських та релігійних організацій, учасники АТО, жителі та гості райцентру.

Звертаючись до присутніх, керівники району привітали новотройчан зі святом та відмітили, що грядущі покоління у вічному боргу перед ветеранами, за обірвану війною їх юність, за зразки мужності та самопожертви, які вони проявили в боях за рідний край.       

Також, у ході заходу благочинний Новотроїцького округу отець Микола відслужив поминальну літію, а всі його учасники, вшанували пам’ять  загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Крім того, учасники художньої самодіяльності району подарували жителям та гостям райцентру чудовий концерт, який закінчився святковим феєрверком.

 

 


Корисні посилання

Рiк англ мови