Жінок з кризових сімей навчали усвідомленому батьківству

Дата створення матеріалу: 16-05-2018

15 травня 2018 року, Новотроїцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано роботу групи  взаємопідтримки для алкозалежних жінок. Захід було проведено у рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

У ході його проведення соціальні працівники проінформували присутніх жінок про важливість питання планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, окреслили його основні проблемні питання, а саме: висока материнська та малюкова смертність, високий рівень абортів, та інфекцій, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ/СНІД. Особливу увага приділили тому, що запорукою щасливої родини є саме її планування, відповідальне ставлення до жіночого здоров’я  та профілактика захворювань, які передаються статевим шляхом.

Фахівець із соціальної роботи Світлана Доброскок зазначила, що відповідальність за планування сім’ї лягає на обох майбутніх батьків тапередбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки їх мати, яких інтервалів дотримуватись між пологами, а головне – практикувати здорову по відношенню до себе та майбутнього покоління поведінку та знати методи запобігання небажаної вагітності.

Надалі учасникам заходу були надані просвітницькі буклети з інформацією про основні засоби контрацепції «Запланований вибір».

Всього заходом охоплено 14жінок, з них 6 – багатодітні.


Корисні посилання

Рiк англ мови