Змагалися юні туристи

Дата створення матеріалу: 04-06-2018

До дня захисту дітей педагогами Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості на стадіоні «Старт» ім.О.Пуляєва для дітей було проведено навчання та змагання з пішохідного туризму.

Андрій Солодченко, Володимир Лісовий, Станіслав Макаров проводили майстер-клас з подолання природних перешкод: навісна переправа, паралельні перила через яр, підйом та спуск по круто похилим перилам, подолання заболоченої місцевості за допомогою вертикального маятника та проходження дистанції «Цирк».

 У змаганнях приймали участь здобувачі освіти старшого та середнього шкільного віку ( 48 дітей). У старшій віковій категорії переможцями змагань стали: Аліна Кравчук ( І місце), Вікторія Фролова (ІІ місце), Данило Габатель (ІІІ місце).

В середній віковій категорії перемогли: Аліна Шушковська(Ім.), Микита Єфремов (ІІ м.) та Данііл Дімін (ІІІ м.). Всі переможці отримали призи.

Для дітей молодшої вікової категорії (67 дітей) були проведені навчання з техніки туризму. Кращим з них вручені заохочувальні призи.

Також, в рамках проведення святкових заходів керівником гуртків Новотроїцької районної станції юних техніків Аніфе Веліуллаєвою, було проведено

 майстер-клас «Човен дитинства». Участь в майстер-класі прийняло більше 70 дітей різного віку. Човники виготовляли в техніці оригамі, прикрашаючи його українським прапором. Діти давали назви своїм човнам та у гарному настрої переходили до наступних етапів розважальної програми.


Корисні посилання

Рiк англ мови