Звітували про проведену роботу

Дата створення матеріалу: 04-06-2018

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Солтановської сьогодні відбулась розширена апаратна нарада за участю голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів, установ та організацій району. Розпочинаючи нараду очільники району привітали головного лікаря центральної районної лікарні Наталю Ракшу та начальника відділу обслуговування громадян Геніченського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області Віталія Саніна з днем народження. Також голова райдержадміністрації представила новопризначеного інспектора праці Світлану Луценко та подякувала присутнім за участь, організацію і проведення  виїзного засідання колегії райдержадміністрації, відкриття спортивного майданчика та свята до Дня захисту дітей, які були проведені на минулому тижні.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні напрямки  роботи на поточний тиждень.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Мартинова повідомила що розпочали свою роботу 16 пришкільних таборів відпочинку, проведено 4 атестації із незалежного зовнішнього оцінювання, всі учні, які були зареєстровані на проходження ЗНО, 100% взяли участь.

Начальник Новотроїцького районного сектору ДСНС в Херсонській області Олексій Пшик повідомив, що на даний час у районі 5 рівень пожежної безпеки, за останні три дні рятувальниками здійснено 11 виїздів для гасіння пожеж на території району.

Начальник Новотроїцького відділення Генічеської державної об’єднаної податкової інспекції Наталя Новак звернула увагу на нелегальне використання найманої праці та запропонувала організовувати перевірку роботодавців щодо використання найманої праці щотижня.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення керівникам.

 

 


Корисні посилання

Рiк англ мови