Змагалися спортсмени і сім’ї

Дата створення матеріалу: 04-06-2018

У рамках свята «Діти – майбутнє України» на стадіоні «Старт» ім. О.М.Пуляєва відбулися спортивні змагання. У товариській зустрічі з пляжного волейболу змагалося чотири команди, І місце виборола команда "Салют" із смт. Новотроїцька.

Цікавою була гра з стрит-болу, в якій І місце серед чоловічих команд зайняли Андрій Ляшко, Олександр Потапенко.

Турнір з тенісу також проходив на високому рівні. Перше місце серед юнаків в цьому виді спорту отримали Олександр Єрмолов, Павло Балюк, Юрій Вшестенко, серед дівчат- Євеліна Обєдічева.

На обласний турнір з боксу з’їхалися 80 спортсменів із шести районів: Каховського, Генічеського, Чаплинського, Білозерського, Новотроїцького, м.Херсон. За Новотроїцький район виступало близько 30 спортсменів, боксери із СК "Аматор" отримали 14 золотих та 4 срібних медалей, вихованці ДЮСШ забрали 4 золота та 1 срібло.

У кубку з футболу серед юнаків "Літо – 2018" брало участь 4 футбольні команди: "Аматор", ДЮСШ (Новотроїцьке), "Сокіл", "Кристал" (ОТГ Асканія-Нова). До фіналу вийшли ФК "Аматор" та "ОТГ Асканія-Нова". У запеклій боротьбі  перемогу отримала ФК "ОТГ Асканія-Нова".

У спортивних змаганнях "Тато, мама, я – спортивна сім’я" родини змагалися в силі, спритності, рішучості, витримці, кмітливості. За суддівським оцінюванням призером стала команда "Клас"(сімֹ’я Глушак), ІІ місце виборола команда "Геркулес" (Арещенко), ІІІ - "Олімпік" (Карпових).

Присутні із задоволенням дивилися показові номери тренерів та вихованців ДЮСШ із жонглювання гирями та виступи з вільної боротьби.

Усі учасники, які отримали призові місця, нагороджені грамотами, медалями, пам’ятними призами.