У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

Дата створення матеріалу: 11-06-2018

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Солтановської сьогодні відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій району.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні напрямки  роботи на поточний тиждень.

Так, заступник голови райдержадміністрації Анжеліка Балан запросила керівників та очолювані ними колективи на урочисте відкриття VIII обласного фестивалю молодіжного читання «Відкрий свою книгу» та пам’ятника Т.Г.Шевченку, яке відбудеться 12 червня 2018 року о 9.30.

Радник голови райдержадміністрації Людмила Мороз поінформувала присутніх про готовність до проведення зборової підготовки загонів територіальної оборони Новотроїцького районного військового комісаріату, що відбудеться 23 червня 2018 року на полігоні біля с.Заозерне Новотроїцького району.

В.о. начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Радченко повідомив про початок збиральної кампанії на території району.

Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Любов Ворох розповіла про роботу робочої групи з легалізації праці, яка на минулому тижні перевірила 114 фізичних осіб-підприємців. За результатами проведеної роботи укладено трудові угоди з 12 найманими працівниками.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення керівникам.


Корисні посилання

Рiк англ мови