У райдержадміністрації розглянули важливі питання життєдіяльності району

Дата створення матеріалу: 13-06-2018

Сьогодні у районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Солтановській відбулася нарада за участю заступника голови районної ради Миколи Піщанського, сільських, селищних голів, керівників установ та організацій району.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації представила присутнім  новопризначеного головного державного інспектора відділу з додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці в Херсонській області Світлану Луценко, яка в свою чергу розповіла про уже проведену роботу з детінізації ринку праці, про розміри штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.

Про монетизацію пільгового проїзду та збільшення норм на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги та житлові субсидії відповідно до законодавства за рахунок та в межах коштів відповідних місцевих бюджетів поінформувала начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Любов Ворох. Вона повідомила, що Новотроїцька, Сиваська селищні та Чкалівська сільська ради вже прийняли рішення про надання пільг учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, а Новомиколаївська сільська рада розглядатиме дане питання за результатами 9 місяців 2018 року.

Старший державний ревізор-інспектор Новотроїцького відділення Генічеської державної об’єднаної податкової інспекції Михайло Додчук підняв питання покращення роботи щодо зменшення податкового боргу. Сільські, селищні голови звернули увагу на невідповідність даних щодо сум податкового боргу та запропонували провести їх звірку.

Також на нараді було розглянуті питання організації проведення зборової підготовки загонів територіальної оборони на території району, про роботу з безпритульними тваринами, про проведення земельних торгів та інші.

За результатами наради головою райдержадміністрацію було дано ряд доручень.


Корисні посилання

Рiк англ мови