Запобігати проявам «тіньової» зайнятості

Дата створення матеріалу: 05-07-2018

05 липня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи Новотроїцької районної державної адміністрації з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Анжеліки Балан. До складу робочої групи входять представники управління Пенсійного фонду України, державної податкової інспекції, управління соціального захисту населення, центру зайнятості, правоохоронних органів, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області.

На порядок денний були винесені питання, що стосуються легалізації трудових відносин, захисту прав застрахованих осіб, дотримання законодавства про працю.

На засідання було запрошено представників 2 суб’єктів господарювання, у яких у ході проведено рейду робочої групи було виявлено порушення з законодавства про працю під час оформлення на роботу найманих працівників. Але нажаль, представники приватних підприємств проігнорували запрошення, тому було вирішено матеріали про виявлені порушення направити головному державному інспектору Головного управління Держпраці у Херсонській області для відповідного реагування та вжиття заходів.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації наголосила, що тільки скерувавши спільні зусилля, ми зможемо налагодити постійний та ефективний соціальний діалог з роботодавцями, працівниками та всіма зацікавленими сторонами, а головним завданням групи є підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників та забезпечення відповідальністі роботодавців за використання їхньої праці, запобігання проявам «тіньової» зайнятості.

До відома. Робоча група у відповідності до покладених на неї завдань здійснює державний контроль за діяльністю суб’єктів господарювання з числа юридичних та фізичних осіб, які зареєстровані та діють на території району, у межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеві державні адіністрації».

 


Корисні посилання

Рiк англ мови