Готуємось до нового навчального року

Дата створення матеріалу: 06-07-2018

Сьогодні, на засіданні колегії районної державної адміністрації начальник районного центру з обслуговування закладів та установ освіти Ганна Кривоногова доповідала про підготовку закладів та установ освіти до нового навчального року. Вона повідомила, що на даний час розпочато ремонт опалювальних систем у Новотроїцькій загальноосвітній школі №1 та Громівській загальноосвітній школі, планується здійснити реконструкцію опалювальних систем Горностаївської, Дивненської та Чумацькошляхівської загальноосвітніх шкіл, у багатьох загальноосвітніх школах розпочато роботи із заміни віконних блоків. Планується забезпечити безкоштовним харчуванням 1533 учнів пільгових категорій та близько 450 учнів за рахунок батьківських коштів. Проводиться робота щодо впровадження в районі Нової української школи. На співфінансування оснащення перших класів Нової української школи (придбання дидактичного матеріалу, меблів, комп’ютерного обладнання) з районного бюджету виділені кошти у сумі 186,6 тис. грн. За рахунок коштів районної програми розвитку освіти на 2018 рік 29 учителів початкових класів та вчителі іноземних мов, які викладатимуть у перших класах (13 вчителів англійської мови, 4 – німецької),  пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати. Голова райдержадміністрації Наталя Солтановська подякувала керівнику районного центру за організацію у 2017 році харчування дітей у закладах та установах освіти.

У свою чергу начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Мартинова розповіла про впровадження інклюзивного навчання та перспективи розвитку мережі інклюзивних класів в закладах освіти району. Вона зазначила, що впродовж минулого навчального року інклюзивні класи працювали у трьох школах району – Чкалівській, Дивненській, Новомихайлівській і у Подовському НВК та з 01 вересня 2018 року буде відкрито інклюзивну групу у Новотроїцькому ясла-садку №2.

Також Олена Мартинова розповіла про організацію контролю за отриманням батьківських внесків у закладах освіти району та звернула увагу що у закладах не проводиться примусовий збір коштів на власні потреби, кошти збираються головою батьківського комітету, обраного на загальношкільних батьківських зборах і придбання необхідних для шкіл матеріалів і послуг здійснюється головою батьківського комітету з дозволу членів батьківського комітету. Інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків здійснюється шляхом звітування на загальношкільних батьківських зборах та щокварталу на офіційному сайті центру обслуговування закладів та установ освіти розміщується відповідна інформація.


Корисні посилання

Рiк англ мови