Відбулось чергове засідання земельної комісії

Дата створення матеріалу: 09-07-2018

06 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови Новотроїцької районної державної адміністрації Олени Клименко відбулося засідання постійно-діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних із земельними відносинами. Членами комісії було розглянуто 12 заяв громадян, сільгосппідприємств та установ району, з них: 5 заяв надійшло з Центру надання адміністративних послуг, стосовно видачі дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

Крім того, розглядалося питання порушене Новотроїцьким районним центром зайнятості щодо припинення права постійного користування земельними ділянками та реєстрації права постійного користування за Херсонським обласним центром зайнятості.

Також розглядалися питання стосовно внесення змін до договору оренди землі (не витребуванні паї), а саме зменшення площі в зв’язку з витребуванням земельної частки (паю), затвердження технічних документацій із землеустрою громадянам та інше.

З усіх питань головою районної державної адміністрації будуть видані відповідні розпорядження та доручення.


Корисні посилання

Рiк англ мови