Проведено щотижневу апаратну нараду

Дата створення матеріалу: 09-07-2018

09 липня 2018 року відбулася апаратна нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Олени Клименко. У заході взяли участь заступники голови  та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Розпочинаючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Клименко звернула увагу присутніх на забезпечення підготовки питань на нараду із сільськими, селищними головами.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні напрямки  роботи на поточний тиждень.

Так, головний лікар центру первинної медичної допомоги Наталя Тунік повідомила, що за підсумками І півріччя 2018 року смертність у Новотроїцькому районі зменшилась. Станом на 06 липня 2018 року укладено 9535 декларацій населення з лікарями району.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації Олена Зленко розповіла про проходження оздоровчої кампанії. В свою чергу, начальник відділу освіти Олена Мартинова зауважила, що 18 дітей (діти учасників АТО) 15 липня 2018 року будуть направлені на оздоровлення до смт. Лазурне Скадовського району  за рахунок коштів обласного бюджету.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олена Клименко звернула увагу що з 26 по 28 липня 2018 року в м. Херсоні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства.

Під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.


Корисні посилання

Рiк англ мови