Робота по легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Новотроїцькому районі триває

Дата створення матеріалу: 13-07-2018

12 липня 2018 року відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, районної фіскальної служби, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області. На порядок денний засідання було винесено питання проведення виїзної перевірки суб’єктів господарювання щодо недопущення порушень у оформленні на роботу найманих працівників.

Після засідання члени групи здійснили рейд територією Сиваської селищної ради, Олександрівської та Одрадівської сільських рад. У ході перевірки було обстежено 31 суб’єкт господарювання, виявлено 7 порушень законодавства про найману працю.

За підсумками обстежень для вжиття заходів впливу буде направлено листи до управління державної служби з праці у Херсонській з переліком суб’єктів господарювання, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками.


Корисні посилання

Рiк англ мови