Цього року до шкіл району завітали 350 першокласників

Дата створення матеріалу: 01-09-2018

Першого вересня, в  прекрасний осінній день, зранку вулиці селищ та сіл району наповнилися дитячим щебетом, посмішками школярів і букетами найкрасивіших осінніх квітів. Знову урочисто і хвилююче на подвір’ях закладів освіти лунали  мелодійні звуки шкільного дзвоника, сердечні святкові вітання. Розпочався новий 2018-2019  навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

350 першокласників  вперше прийшли  до закладів освіти нашого району здобувати знання, відкривати світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Не менш важливим він буде для 196 одинадцятикласників, які знаходяться на порозі вибору життєвої стежини.

Цього дня, вчителів, батьків та учнів Новотроїцькго НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» з Днем знань привітала голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська, до Василівської загальноосвітньої школи завітав голова районної ради Юрій Коцегубов. Під час своїх виступів вони побажали  сміливо крокувати в майбутнє з вірою в себе, свою країну і свій народ і наголосили на тому, щоб новий навчальний рік був багатим на добро, здоров’я, творчість та приносив лише приємні враження.

Також, з нагоди свята кращі педагогічні працівники 27 закладів освіти району були нагороджені почесними грамотами голови обласної адміністрації


Корисні посилання

Рiк англ мови