Новотройчани взяли участь у «Мистецькій толоці»

Дата створення матеріалу: 13-09-2018

12 вересня 2018 року  районний центр культури та дозвілля  взяв участь у  заході «Мистецька толока», який проходив  у м.Херсоні в рамках Всеукраїнської наради керівників обласних центрів народної творчості, за участю керівників структурних підрозділів з питань культури райдержадміністрацій та директорів Будинків культури.

У програмі заходу відбувся ярмарок майстрів, традиційні обряди осіннього циклу, концертна програма, майстер-класи, народна кулінарія та багато іншого.

Наш район представляла  - Заслужений майстер народної творчості України Марія Гусак. У виставковому залі обласного центру народної творчості «Херсонська світлиця» були представлені її роботи «Дванадцять місяців», також проведено майстер-клас по розпису воріт «Писанковий сад»,  де всі бажаючі мали змогу приєднатися до розпису писанкового дерева. За участь у майстер-класі «Мистецька толока» Марія Гусак була нагороджена Грамотою обласного центру народної творчості.

Також, усі бажаючі мали змогу долучитись до молотіння збіжжя та в’язання тину, сплести обжинкового дідуха та зліпити горщика з глини, виготовити оберіг та скуштувати традиційних смаколиків.  Захід пройшов дуже цікаво та по сімейному душевно.          


Корисні посилання

Рiк англ мови