Лине слава козацька з далеких віків і до наших часів

Дата створення матеріалу: 11-10-2018

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України, працівники Новотроїцької центральної районної бібліотеки організували і провели цикл заходів «Захист Вітчизни – священний обов’язок кожного».

Справжнє свято до Дня Українського козацтва пройшло в Новотроїцькій районній бібліотеці для дітей. Ведучими заходу були учні як Новотроїцької ЗОШ №1 (Данило Райський, Вікторія Байрачна, Олеся Волокітіна) так і Новотроїцької гімназії (Никита Собчишин, Станіслав Балацький, Артем Мирошниченко, Станіслав Васильєв). На захід були запрошені учні 4-А та 6-А класу Новотроїцької гімназії.

Ведучі залюбки подорожували історичними стежками українського козацтва, та перевтілювалися у відомих історичних постатей.

Галина Райська, заступник директора центральної районної бібліотеки провела з дітьми вікторину «Подорож в історичне минуле», в якій діти показали добрі знання з історії козацтва.

Учасники танцювального колективу БДЮТ, (керівники Ганна Комлева та Алла Ільонок) танцювали козацькі танці.

Також, для відвідувачів та гостей читального залу оформлена виставка «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!», присвячена Дню захисника України, де представлена література присвячена захисникам Вітчизни, героїчним вчинкам наших земляків.


Корисні посилання

Рiк англ мови