Вітали культпрацівників

Дата створення матеріалу: 08-11-2018

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 08 листопада 2018 року в районному центрі культури та дозвілля привітання приймали ті, хто створює святковий настрій всім: від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері у світ прекрасного, виховують духовність, культуру і любов до своєї землі.

Почесними гостями свята були голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська та голова районної ради Юрій Коцегубов.

Очільники району, вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради кращим працівникам культури та привітали всіх присутніх зі святом. Вони висловили подяку всім культпрацівникам за їх таку необхідну роботу по відродженню та розвитку української народної творчості , побажали всіляких життєвих гараздів.

Зі святом працівників культури також вітали начальник відділу культури та туризму Новотроїцької райдержадміністрації Ольга Цвільовська, голова профспілкового комітету працівників культури Жана Безродная та директор районного центру культури та дозвілля Олексій Салов.

Вдивляючись у неповторне сяйво щирих очей усіх присутніх на святі: бібліотекарів, співаків, танцюристів, гумористів і неперевершених музикантів, аматорів народної творчості, усіх, хто щоденною копіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, віримо в безсмертя народного мистецтва. Доки є такі люди, які щоденно кладуть на жертовний вівтар життя свою творчість, аби теплом сердець зігріти життя інших людей, доти буде існувати український народ, буде процвітати та існувати наша нація.

Цього дня були нагороджені:

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації:

- Віктор Ковальчук, директор Чумацькошляхівського сільського будинку культури, за багаторічну сумлінну працю;

- Віра Полшкова, викладач Новотроїцької дитячої музичної школи, за багаторічну сумлінну працю;

Почесною грамотою районної ради:

- Олена Палазнік, учасниця народного вокального ансамблю «Зорецвіт»;

- Римма Костеріна, директор Сиваського центру культури та дозвілля

Оголошено:

Подяку голови районної державної адміністрації:

- Світлані Гузь, костюмеру районного центру культури та дозвілля

Подяку районної ради:

- Леоніду Авраменку, учаснику художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.


Корисні посилання

Рiк англ мови