Продовжується обговорення пропозицій до переліку однотипних проектів, перспективного Плану розвитку Новотроїцького району на 2019-2021 роки

Дата створення матеріалу: 11-01-2019

09 січня 2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Солтановської відбулося технічне засідання районної ради регіонального розвитку. У заході взяли участь голова районної ради Юрій Коцегубов, заступники голови райдержадміністрації та районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглядаючи запропоновані проекти та ініціативи на 2019-2021 роки, які в майбутньому плануються реалізувати на відповідних територіях Новотроїцького району, Наталія Солтановська, наголосила на необхідності визначення нагальних пріоритетів і ґрунтовних перспективних планів, реалізація яких забезпечить розвиток кожної громади.

Членами ради, проекти розглядались в рамках реформування галузей освіти, охорони здоров’я та створення 4 майбутніх ОТГ (Новотроїцька, Сиваська, Громівська, Чкалівська). Враховувалась народжуваність, кількість дітей, які відвідують навчальний заклад, підвезення, кількість мешканців, які обслуговуються у медичних закладах, тощо. Загалом було отримано 74 пропозиції. Однак, зважаючи на те, що основною метою Плану є перспектива на майбутнє та вагомий вплив на соціально-економічний розвиток територій, попередньо було схвалено 42 проекти.

За результатами обговорення було вирішено винести опрацьований перелік на розширене засідання районної ради регіонального розвитку 10 січня 2019 року.


Корисні посилання

Рiк англ мови