Перспективний План розвитку Новотроїцького району на 2019-2021 роки затверджено, цілі визначено.

Дата створення матеріалу: 11-01-2019

10 січня 2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Солтановської відбулось чергове засідання районної ради регіонального розвитку. У заході взяли участь голова районної ради Юрій Коцегубов, заступники голови райдержадміністрації та районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

На засіданні було обговорено, схвалено та затверджено перспективний План розвитку Новотроїцького району на найближчі три роки.

Цьому передувала злагоджена робота усіх гілок районної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та простих мешканців нашого району, які активно долучились до формування плану на майбутнє.

Зважаючи на те, що основною метою складання перспективного Плану є визначення індикаторів  на майбутнє, було затверджено 21 вагомий проект, які мають значний вплив на соціально-економічний розвиток територій та 42 однотипних проекти, які складаються з: капітальних ремонтів та реконструкцій закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту. Протягом наступних трьох років усі зусилля всіх рівнів влади будуть направлені на досягнення поставлених цілей.


Корисні посилання

Рiк англ мови