Дата створення матеріалу: 09-09-2013

Інформаційні ресурси:

Офіційний сайт проекту ПРООН/ЄС ”Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” 

Веб-сайт центрального офісу Ресурсного центру з розвитку громад 

Громадські ініціативи – рушійна сила змін у громаді. Збірка кращих локальних проектів 

Інструкція по створенню громадської організації

Проект USAID ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ 2014 Чкалівська сільська рада Новотроїцького району

НОВИНИ

Делегація від Новотроїцького району відвідала село Григорівка Чаплинського району 14.11.2016 р.

з метою вивчення методології Міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

20 травня 2016 року було проведено семінар - навчання з секретарями сільських та селищних рад району 

щодо співпраці з районним ресурсним центром розвитку громад  та можливостей залучення міжнародної технічної  допомоги. 

 

Безкоштовна правова допомога тепер доступна і мешканцям району 18.03.2016 р.

Результатами другого етапу конкурсу "Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад" протяом 2016-2017 років в Новотроїцькому районі буде впроваджено грантовий проект в даному напрямку.

 

Приймаються заявки на конкурс 16.03.2016 р. 

До 30 червня 2016 року приймаються заявки на участь у конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!». За перемогу у конкурсі про місцеве самоврядування — подорож до Страсбургу та електронні гаджети.

 

«Вода для агросектору» USAID 02.02.2016 р.

Керівництвом агрофірми «Мир» за сприянням управлінням агропромислового розвитку Новотроїцької районної державної адміністрації та районної ради у 2015 був доопрацьований пакет документів для участі у конкурсному відборі за програмою USAID «Вода для агросектору», яка спрямована на відновлення зрошуваних земель у сільській місцевості і вже реалізовувалася на території району. 

 

У районі активно триває впровадження інвестиційних проектів з реконструкції водомережі в смт Новотроїцьке 21.12.2015 

У районі активно триває впровадження інвестиційних проектів з реконструкції водомережі в смт. Новотроїцьке.Фінансування зазначених робіт проводиться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. На даний час державою спрямовано 1,7 млн.грн., роботи виконано вже на 68%. 

 

Новотроїцькі волонтери вибороли грант у міжнародному проекті 30.12.2014 р. 

30 грудня 2014 року за участю першого заступника голови Новотроїцької районної державної адміністрації Юрія Коцегубова, голови районної ради Петра Збаровського в дитячо-юнацькій спортивній школі відбулося відкриття тренажерної зали. 

 

Відкрито напірний польовий поливальний водопровід, який дасть можливість зрошувати 240 га земельних угідь у Новотроїцькому районі 08.10.2014 р. 

Учора, 07 жовтня 2014 року, у с.Чкалове на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» Новотроїцького району відкрито напірний польовий поливальний водопровід, який дасть можливість зрошувати 240 га земельних угідь. нами місцевої влади Новотроїцького району вишукуються різні методи щодо вирішення нагальних проблем життєдіяльності.

 

У селищі Сиваське Новотроїцького району батьки створили для дітей ігровий майданчик 14.07.2014 р.

Жителі двох вулиць селища Сиваське Новотроїцького району створили для своїх дітей дитячий ігровий майданчик. На пустищі, що розташоване поблизу спочатку викорінили густі зарослі та розрівняли територію.

 

Громада села Громівка активно впроваджує енергозберігаючі технології  20.05.2014 р.

У селі Громівка Новотроїцького району відбулося зібрання представницької більшості громадської організації “Майбутнє Громівки”. Головною метою заходу стало затвердження змін до плану розвитку громади, проведення оцінки її зрілості та визначення пріоритетної проблеми, яка підлягає першочерговій реалізації. 

 

У Новотроїцькому районі з 2008 по 2013 рік реалізували 12 проектів загальною вартістю 1,9 млн грн 27.04.2014 р.

З метою задоволення нагальних проблем громади органами місцевої влади Новотроїцького району вишукуються різні методи щодо вирішення нагальних проблем життєдіяльності.

 

Жителі двох сіл Новотроїцького району візьмуть участь у реалізації проектів ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду 11.04.1014р

Під час реалізації ІІ етапу проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” виникла економія коштів, в результаті чого Новотроїцький район має можливість реалізувати 2 проекти з реконструкції вуличного освітлення

 

У Новотроїцькому районі ділилися досвідом відновлення вуличного освітлення 31.01.2014 р.

31 січня 2014 року в рамках реалізації проекту «Територія здоров’я», у контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих громад було проведено локальну нараду з вивчення досвіду Громівської сільської ради щодо відновлення вуличного освітлення.

 

В районі активно впроваджується проект з освітлення вулиць із застосуванням світлодіодних світильників  30.12.2013 р.

На даний час Новомихайлівською громадою «Перлина Присивашшя» впроваджується проект «Монтаж освітлення із застосуванням світлодіодних світильників на базі фотоелектричних панелей в селі Новомихайлівка»

 

Дивненська громада Новотроїцького району вперше взяла участь у впровадженні проектів ЄС/ПРООН 19.12.2013 р. 

Дивненська громада Новотроїцького району вперше взяла участь у впровадженні проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»Дивненська громада Новотроїцького району вперше взяла участь у впровадженні проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на  громаду-ІІ». Завдяки її зусиллям було розроблено проект «Енергозберігаючі заходи в фельдшерсько-акушерському пункті в селі Дивне Новотроїцького району. Реконструкція будівлі».

 

У Новотроїцькому районі на реалізацію проектів залучають міжнародні гранти 10.10.2013 р. 

10 жовтня 2013 року в Новотроїцькій районній державній адміністрації відбулася нарада з питань залучення міжнародних грантів на реалізацію проектів, направлених на забезпечення якісних умов життя населення. 

 

Громада Новотроїцького району впровадила мікропроект з енергозберігаючих заходів вартістю 160 тис. грн  09.10.2013 р.

В рамках реалізації проектів ІІ Етапу ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» громада села Дивне впровадила мікропроект «Енергозберігаючі заходи в фельдшерсько-акушерському пункті в с.Дивне Новотроїцького району. 

 

У Новотроїцькому районі реалізовано економний проект ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” 15.07.2013р.

Даний проект вартістю понад 214 тис. грн – енергозберігаючий, з використанням новітніх технологій, який передбачає економний безбаштовий метод подачі питної води.

 

У Новотроїцькому районі реалізовано енергозберігаючий проект 03.07.2013р. 

У районі реалізовано проект ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Право на участь у ньому здобула й достойно завершила на території Сиваської селищної ради громадська організація «Майбутнє Сиваського».

 

Новотроїцька районна бібліотека виграла грант програми «Бібліоміст» 16.04.2013

У рамках четвертого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету» Новотроїцька районна бібліотека виграла грант програми «Бібліоміст».

 
Новотроїцький район активно залучає інвесторів 02.11.2012р.
Новотроїцький район активно співпрацює з Програмою розвитку ЄС/ПРООН. За підтримки Програми на території району реалізовано 7 проектів загальною вартістю 898,3 тисяч гривень.
 
 

Новотроїцький центр громад став переможцем всеукраїнського конкурсу

Керівництвом проекту ЄС/ПРООН”Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” було проведено Всеукраїнський конкурс на кращий районний ресурсний центр, в якому взів участь і Новотроїцький центр при райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Корисні посилання

Рiк англ мови